Anti-Aging

ANTI-AGING - YAŞLANMA KARŞITI BAKIM

Yaşımız ilerledikçe bedenimizde değişiklikler meydana gelir. Bunların en belirgini de cildimizdeki  değişikliklerdir. Yaşlandıkça hücrelerimiz artık kendini yenileyemez, bu da bazı deformasyonlara yol açar. 

Cildimize  esnek ve gergin bir yapı kazandıran kolajen, dış etkenler nedeniyle zamanla etkisini kaybeder. Bunun sonucunda da cilt mat, sarkık ve kırışık bir hal alabilir. Güneş, çevre kirliliği, kişinin stres seviyesi, uykusuzluk gibi faktörler cildin bozulmasına yol açabilir. Bu faktörlerden etkilenmemek için cildin sık sık bakıma ihtiyacı vardır.

Cilt yapısı genetik faktörlerden de etkilenir. Ailenizdeki  cilt tipi ve ciltteki değişkenler ileride karşılaşabileceğiniz problemlere ışık tutabilir.

Anti-aging cilt bakımı sadece kimyasal uygulamalarla değil, derinin ihtiyacı olan su kaybının dengelenmesini de içeren hassas bir yöntemdir. Yaşlanmış ya da yaşlanmaya yüz tutmuş cilt her bakımdan değerlendirilerek en uygun çözümün uygulanması, en iyi sonucu alabilmek için önemlidir.

B-DELUXE GÜZELLİK' de uygulanan Anti-Aging ürünleri etkinlikleri kanıtlanmış ve cildiniz için alternatif çözümler sunan kaliteli ürünlerdir.

Anti-Aging Bakımı Neden Yapılır?

Anti-Aging cilt bakımı, cilt altını onararak, hücre yenilenmesini sağlayan kapsamlı cilt bakımlarıdır. Anti-Aging cilt bakımı sonrası cilt yenilenir, savunma mekanizması güçlenir, daha esnek ve yumuşak bir görünüme kavuşur. Genellikle 30 yaş üstü ciltlere uygulanması öngörülür.