Hakkımızda

Hakkımızda

B-Deluxe Beauty

Hakkımızda

B-DELUXE Beauty Center güzellik ve bakım konusunda konumlandığı bölgede güvenilir marka, örnek bir model olarak uluslararası standartlara ulaşmayı vizyon olarak belirlemiş bir kurumdur. Merkezimiz, güzellik ve bakım alanlarında modern, etkili, bilimsel yöntemlerle danışanlarımızın beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede hizmet vermek amacıyla sürekli yenilenmektedir. Teknolojik donanımlı, temizlik ve hijyenin en üst seviyede gözetildiği, konforlu ve modern ortamda tüm danışanlarımızın kendini özel ve değerli hissetmesi amaçlanmaktadır. Güzellik Merkezimizde hem güzellik merkezi uygulamaları, hem bakım ve epilasyon uygulamaları beraber yürütülmektedir.


Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden ve güvenden taviz vermeyen, müşteri talep ve beklentilerini ön planda tutarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltmek hedefimizdir. Sektörümüzde ekip ruhunu oluşturmuş, B-DELUXE Beauty Center bünyesinde olmanın gururunu hisseden ve yaşayan çalışanlarımızla, insana ve doğaya saygılı davranarak, ileri teknolojiden yararlanarak, ilkelere imza atarak, farklı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla kendimizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı ürünler ve hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye’de kişisel bakım sektöründe yer aldığımız markalarla, kullandığı ürünlerde kalite ve güvene önem veren, en iyi sonuçları elde etmeyi kendine hedef edinmiş tüketicilerin aranan ve önerilen markası konumuna erişmektir. Hızla değişen ve gelişen dünyamızda, ülkemizi gururla temsil eden, sektörümüzün model şirketi ve öncü kuruluşlarından birisi olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizi gelecek nesillere taşımak.