Kalıcı Dudak Renklendirme

KALICI DUDAK RENKLENDİRME

Dudaklar, yüz güzelliğini ortaya çıkaran en önemli bölgelerden biridir. Konuşurken en çok dikkat edilen noktalardan olduğu için de kişiye ayrı bir özgüven verir. İnce, hatta bazen hiç kontörü olmayan dudaklar özellikle kadınlar için rahatsız edici olabilir. Bu sorunlar günümüzde kalıcı makyaj ile çözülebilmektedir.

Dudak kontörü, dudağınızın çevresinde doğal renklendirme pigmentleriyle uygulanan kalıcı makyaj tekniğidir. Bu uygulama sayesinde dudağınız daha dolgun, simetrisi daha düzgün ve belirginliği daha fazla hale gelecek doğrultuda şekillendirilir. Böylece dudak hatlarınız belirginleşir, renklendirmesi artar ve daha bakımlı dudaklara kavuşmuş olursunuz.

Kalıcılık süresi cilt tipine göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak 2 yıl dudak kontörünüz canlılığını korumaktadır.

KALICI DUDAK RENKLENDİRME KİMLERE UYGULANIR?

Yaş arttıkça dudaklardaki renk pigmentleri solmaya başlar ve dudakta renk değişikliği baş gösterir. Daha parlak ve canlı bir dudak görünümüne sahip olmak isteyen 20 yaş üstü herkes dudak kontörü uygulamasını yaptırabilir. Uçuk izi, simetri bozukluğu ve çeşitli nedenlerle dudak görünümünde bozulmuş kişiler için sorun giderizi ve estetik bir uygulamadır.

Uygulamayla beraber dudak çizginiz belirginleştirilerek dudak renginiz eşitlenir. Solgun görünen dudaklar sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Dudak kontörü kalıcı makyaj uygulamasında lokal anestezi yöntemi kullanılır. Anestezik kremle uyuşturulan dudak bölgesi, ağrı hissetmeden işlemin tamamlanmasına olanak sağlar.

İşlem süresi yaklaşık 2 saattir.

KALICI DUDAK RENKLENDİRME FAYDALARI NELERDİR?

Kişinin özgüveni artar.

Dudaktaki biçim bozuklukları giderilir.

İstenilen tonda uygulanabilir.

Her gün ruj sürme derdi olmayacağı için kişiye vakit kazandırır.

Her an güne hazır hissettrir.

Ruj gibi dişe ve giysilere bulaşma riski yoktur.

İnce ve soluk dudaklar yerine dolgun ve sağlıklı görünen dudaklara kavuşursunuz.